Υπάλληλος Λογιστηρίου

@ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ Α.Ε ΑΠΟΣΤΟΛΗ EMAIL
  • ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ:

Λεπτομέρειες Θέσης

  • Kωδικός Αγγελίας 16132

Περιγραφή θέσης

Η εταιρεία «ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ Α.Ε», που δραστηριοποιείται σε ιδιωτικά και δημόσια έργα, αναζητά για την στελέχωσή της, υπάλληλο λογιστηρίου με εμπειρία σε καταχώρηση τιμολογίων.

Αρμοδιότητες:

  • Έλεγχος συμφωνίας λογαριασμών και υπολοίπων προμηθευτών και πελατών καθώς και παροχή πάσης φύσεως οικονομικών πληροφοριών
  • Καταχώρηση εγγραφών, παραστατικών εσόδων/ εξόδων, συμφωνητικών, κρατήσεων, πιστοποιήσεων.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Εμπειρία σε λογιστήριο με βιβλία Γ’ κατηγορίας (βιβλία Α.Ε.), εμπειρία στον κατασκευαστικό κλάδο θα συνεκτιμηθεί
  • Πτυχίο Α.Ε.Ι./ΤΕΙ λογιστικής κατεύθυνσης
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ, εμπειρία χρήσης των Microsoft Office (excel-word)
  • Ικανοποιητική γνώση Αγγλικών
  • Θέληση για μάθηση και αυτοβελτίωση

Παροχές

  • Αποδοχές αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι, παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο εξής e-mail: HR@stathiskokkinis.com