Περιγραφή Θέσης

Λόγω συνεχόμενης ανάπτυξης της επιχείρησής μου, αναζητώ άτομα για μερική ή πλήρη απασχόληση.

Προσόντα:

  • Χωρίς Απαραίτητη Προϋπηρεσία
  • Αίσθημα εργατικότητας
  • Αίσθημα Ομαδικότητας
  • Χρόνος για εκπαίδευση από εξειδικευμένα στελέχη μας.

Δυνατότητες:

  • Εργασία από το σπίτι
  • Ευελιξία ωραρίου
  • Προοπτικές καριέρας, για όσους το επιθυμούν

Παρακαλώ πολύ, επικοινωνήστε μέσω email.

Προσόντα: Αίσθημα εργατικότητας, Αίσθημα Ομαδικότητας, Χρόνος για εκπαίδευση από εξειδικευμένα στελέχη μας., Χωρίς Απαραίτητη Προϋπηρεσία

Για να κάνετε αίτηση για αυτή τη θέση στείλτε email στο efthimistsit@hotmail.com

Σχετικά με την επιχείρηση Ανεξάρτητος συνεργάτης της εταιρίας Herbalife Nutrition

  • 43 χρόνια στην παγκόσμια αγορά
  • Σε πάνω από 95 χώρες
  • Πάνω από 100 εκατ. καθημερινούς καταναλωτές
  • Τεράστιο επιστημονικό επιτελείο με νομπελίστες γιατρούς