Περιγραφή Θέσης

Πελάτης του Business lab,

ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΕΚΤΥΠΩΣΕΩΝ ζητά να προσλάβει στο Ηράκλειο Κρήτης

Γραφίστα/ στρια

Ο/Η ιδανικός/η υποψήφιος/α διαθέτει:

Πτυχίο αντίστοιχης ειδικότητας
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση – αποστολή portfolio
Καλή γνώση χρήσης Adobe Photoshop και Illustrator
Γνώση εκτυπωτικών διαδικασιών
Οργανωτικότητα, επικοινωνιακές δεξιότητες
Δυνατότητα εργασίας με χρονοδιάγραμμα
Ενδεικτικά καθήκοντα:

Σχεδιασμός δημιουργικού
Επεξεργασία εικόνων και αναπροσαρμογή έτοιμων γραφικών για διακοσμητικές εκτυπώσεις
Σχεδιασμός και προετοιμασία αρχείων για εκτύπωση υλικού διαφήμισης και προώθησης
Τμήμα Παραγωγής Digital & printing media.
Η εταιρεία προσφέρει:

Αποδοχές ανάλογα με τα προσόντα
Δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Αποστολή βιογραφικών στο development@blab.company

Τα βιογραφικά θα είναι απολύτως εμπιστευτικά

Τηλέφωνο για πληροφορίες – Business lab 2810 335 195

Προσόντα: Καλή γνώση χρήσης adobe photoshop και illustrator, Πτυχίο αντίστοιχης ειδικότητας Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Για να κάνετε αίτηση για αυτή τη θέση στείλτε email στο development@blab.company