Περιγραφή Θέσης

Πελάτης του Business lab,

ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ B2Β

με έδρα στο Ηράκλειο Κρήτης, ζητά να προσλάβει

Ηλεκτρολόγο ή Μηχανολόγο Μηχανικό

Ο/Η ιδανικός/η υποψήφιος/α διαθέτει:

Πτυχίο αντίστοιχης ειδικότητας ΑΤΕΙ/ AΕΙ
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα ληφθεί υπόψιν
Γνώση Αγγλικής γλώσσας και Η/Υ (Autocad)
Δυνατότητα μετακίνησης για λογαριασμό της εταιρείας
Οργανωτικότητα, επικοινωνιακές δεξιότητες, υπευθυνότητα
Εμπειρία σε Project Management
Δίπλωμα οδήγησης ΕΙΧ
Η εταιρεία προσφέρει:

Αποδοχές ανάλογα με τα προσόντα
Δυνατότητα εργασίας απομακρυσμένα
Δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Αποστολή βιογραφικών στο development@blab.company

Τα βιογραφικά θα είναι απολύτως εμπιστευτικά

Τηλέφωνο για πληροφορίες – Business lab 2810 335 195

Προσόντα: Γνώση Αγγλικής γλώσσας και Η/Υ (autocad), Δίπλωμα οδήγησης ΕΙΧ, Δυνατότητα μετακίνησης για λογαριασμό της εταιρείας, Εμπειρία σε project management, Επικοινωνιακές δεξιότητες, οργανωτικότητα, προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, Πτυχίο αντίστοιχης ειδικότητας ΑΤΕΙ/ aΕΙ, υπευθυνότητα

Για να κάνετε αίτηση για αυτή τη θέση στείλτε email στο development@blab.company