Περιγραφή Θέσης

Πελάτης του Business lab,

ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΧΟΝΔΡΙΚΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ Β2Β στον κλάδο HORECA
ζητά να προσλάβει στο Ηράκλειο Κρήτης:

Πωλητή [Υπεύθυνο Τομέα]

Ο/Η ιδανικός/η υποψήφιος/α διαθέτει:

Σπουδές στον τομέα των επιχειρήσεων
Τουλάχιστον 3ετής εμπειρία στο χώρο των πωλήσεων
Πολύ καλή γνώση χρήσης Η/Υ σε Ms Office & ERP
Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
Εξωστρέφεια, οργανωτικότητα, επικοινωνιακές δεξιότητες
Δυνατότητα εργασίας με στόχους
Η εταιρεία προσφέρει:

Αποδοχές ανάλογα με τα προσόντα
Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο
Δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Αποστολή βιογραφικών στο development@blab.company

Τα βιογραφικά θα είναι απολύτως εμπιστευτικά

Τηλέφωνο για πληροφορίες: Business lab 2810335195

Προσόντα: Εξωστρέφεια, Επικοινωνιακές δεξιότητες, οργανωτικότητα, Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας, Πολύ καλή γνώση χρήσης Η/Υ σε ms office & erp, Τουλάχιστον 3ετής εμπειρία στο χώρο των πωλήσεων

Για να κάνετε αίτηση για αυτή τη θέση στείλτε email στο development@blab.company