Περιγραφή Θέσης

Πελάτης του Business lab,

εταιρεία χονδρικού εμπορίου ανταλλακτικών αυτοκινήτων ζητά να προσλάβει στο Ηράκλειο Κρήτης

Βοηθό Λογιστή – Ταμία (Κωδ. ΒΛΤ)

Ο ιδανικός υποψήφιος να διαθέτει :

Πτυχίο σχετικής κατεύθυνσης
Εμπειρία χρήσης στο λογισμικό Soft One
Γνώση τήρησης λογιστικών βιβλίων Γ’ κατηγορίας
Γνώση χρήσης MS Office, windows, email επικοινωνία
Οργανωτικότητα, υπευθυνότητα, εμπιστοσύνη

Προσφέρεται:

Αποδοχές ανάλογα με τα προσόντα
Συνεχή εκπαίδευση & επιμόρφωση
Μέσο μεταφοράς για μετακινήσεις πόλης για σκοπούς της εργασίας
Αποστολή βιογραφικών στο development@blab.company

Τηλέφωνο για πληροφορίες – Business lab 2810 335 195
Τα βιογραφικά θα είναι απολύτως εμπιστευτικά

Προσόντα: Βοηθός Λογιστή, Διπλογραφικά βιβλία, εμπειρία χρήσης softone, Πτυχίο σχετικής κατεύθυνσης

Για να κάνετε αίτηση για αυτή τη θέση στείλτε email στο development@blab.company