Περιγραφή Θέσης

Εταιρεία πώλησης ξηρών καρπών, ζαχαρωδών και προϊόντων υγιεινής διατροφής, αναζητά Πωλητή/Πωλήτρια Καταστήματος πλήρους απασχόλησης για το κατάστημά της στο Μαρούσι.

Ελάχιστα Τυπικά Προσόντα:

– Απολυτήριο Λυκείου

– Ελάχιστη σχετική εργασιακή εμπειρία 1 έτους σε λιανική πώληση τροφίμων/ειδών ζαχαροπλαστικής (super market / εντατική λιανική)

– Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και ταυτόχρονης διεξαγωγής πολλών ενεργειών

– Πελατοκεντρική φιλοσοφία

– Ευελιξία στο ωράριο εργασίας

Κύριες Αρμοδιότητες:

– Προετοιμασία, μετασχηματισμός και  τακτοποίηση των  προϊόντων

-Συνεχής ανεφοδιασμός των προθηκών του καταστήματος και ανακύκλωση των προϊόντων

– Εξυπηρέτηση πελατών καθώς και υποστήριξη αναφορικά με τη διαλογή των προϊόντων

– Παροχή πληροφοριών όσον αφορά τα προϊόντα

– Διατήρηση πελατών μέσω εξαιρετικής ποιότητας υπηρεσιών (εξειδικευμένες προτάσεις, νέα προϊόντα κλπ)

– Υποστήριξη στην καταγραφή του αποθέματος καθώς και τη παραλαβή και αποθήκευσή του

– Διασφάλιση της καθαριότητας και ασφάλειας του χώρου του καταστήματος

email για αποστολή βιογραφικού: xarilim@gmail.com

Προσόντα: Ελάχιστη σχετική εργασιακή εμπειρία 1 έτους σε λιανική πώληση τροφίμων/ειδών ζαχαροπλαστικής (super market / εντατική λιανική), ευελιξία στο ωράριο εργασίας

Για να κάνετε αίτηση για αυτή τη θέση στείλτε email στο xarilim@gmail.com