Περιγραφή Θέσης

                                                                 #Are you ready for a life-changing experience?

Ο διεθνής ξενοδοχειακός όμιλος Club Med, ο οποίος διαθέτει 70 all-inclusive luxury resorts, στις πιο όμορφες τοποθεσίες στον κόσμο αναζητά για την καλοκαιρινή σαιζόν 2022:

ΚΑΜΑΡΙΕΡΕΣ

για τα ξενοδοχεία του στην Γαλλία:

Εάν :

  • Έχετε προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στον ξενοδοχειακό τομέα ή σε ιδρύματα (νοσοκομεία, μονάδες φροντίδας ηλικιωμένων, κτλ.).
  • Μιλάτε Αγγλικά ή Γαλλικά σε επίπεδο επικοινωνίας.
  • Γνωρίζετε τις εργασίες τακτοποίησης και καθαριότητας που διασφαλίζουν την ποιοτική εικόνα των δωματίων ενός ξενοδοχείου.

Στο Club Med :

  • Θα αξιοποιήσετε τις γνώσεις σας και θα εκπαιδευτείτε στις τεχνικές και τα προϊόντα που χρησιμοποιούμε.
  • Θα εργασθείτε μέσα σε ένα πολυπολιτισμικό περιβάλλον με μοναδική ατμόσφαιρα.
  • Θα συνεργασθείτε με υπέροχους ανθρώπους και θα εξελιχθείτε σε προσωπικό και επαγγελματικό επίπεδο.
  • Θα αντιμετωπίσετε νέες προκλήσεις και θα νιώσετε την ικανοποίηση ότι ξεχωρίζετε!

Η εταιρεία παρέχει :

  • Μισθό και ασφάλιση
  • Διαμονή, διατροφή, στολή
  • Έξοδα ταξιδιού
  • Προοπτική εξέλιξης και προοπτική εργασίας μετά την χειμερινή σεζόν

Δείτε τα Resorts μας στις Γαλλικές Άλπεις: https://www.clubmed.co.uk/d/the-alps

* H εταιρεία ενημερώνει τηλεφωνικά μόνο τους υποψήφιους των οποίων τα προσόντα ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.

Για να κάνετε αίτηση για αυτή τη θέση στείλτε email στο ioanna.vlahou@clubmed.com

Σχετικά με την επιχείρηση CLUB MED

Ο διεθνής ξενοδοχειακός όμιλος CLUB MED, ο οποίος δημιούργησε την ιδέα των διακοπών all-inclusive , είναι ο παγκόσμιος ηγέτης στην αγορά του , από το 1950 όπου ιδρύθηκε .

Το Club Med διαθέτει 70 all - inclusive luxury resorts , στις πιο όμορφες τοποθεσίες στον κόσμο , ένα κρουαζιερόπλοιο και Luxury Villas & Chalets .

Στην Ελλάδα το Club Med Gregolimano βρίσκεται στην Βόρεια Εύβοια και αποτελεί ένα από τα πιο όμορφα resort της εταιρείας.

Για την σαιζόν 2022 το Club Med, αναζητά εργαζόμενους διαφόρων ειδικοτήτων για το Club Med Gregolimano αλλά και για τα resorts του στην Γαλλία.

Μπορείτε να δείτε τις θέσεις εργασίας στα resorts στην Ελλάδα και την Γαλλία  στο https://www.clubmedjobs.com/el-gr/resort  και να στείλετε το βιογραφικό σας.

Η εταιρεία παρέχει:

-Διαμονή, πλήρη διατροφή, έξοδα ταξιδιού

-Επαγγελματική εξέλιξη και συνεχή εκπαίδευση

-Προοπτική εργασίας στα resorts της εταιρείας  στην Γαλλία μετά την καλοκαιρινή σαιζόν.