Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία DNA Therapeutics με έδρα τη Θεσσαλονίκη, που δραστηριοποιείται στο χώρο της υγείας, αναζητά άτομο για το τμήμα Πωλήσεων:

Αρμοδιότητες

1. Ανάπτυξη πελατολογίου και νέων αγορών
2. Προώθηση και τοποθέτηση προϊόντων/ υπηρεσιών
3. Συγγραφή αναφορών
4. Τήρηση και οργάνωση αρχείων
5. Διαχείριση κλήσεων, ραντεβού
6. On-site επισκέψεις
7. Εκπροσώπηση σε εκδηλώσεις, συνέδρια
8. Διαπραγμάτευση και κλείσιμο συμφωνιών
9. Διαχείριση e-mail, website, social media
10. Αξιοποίηση ψηφιακών μέσων ενημέρωσης και προβολής
11. Παρακολούθηση εξελίξεων στον κλάδο

Προσόντα

• Απόφοιτος ΑΕΙ (Βιολογίας, Βιοχημείας, Οργάνωση και Διοίκηση επιχειρήσεων)
• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον για δύο (2) έτη
• Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
• Ευχέρεια λόγου και ικανότητα διεκπεραίωσης ταυτόχρονων καθηκόντων
• Ικανότητα οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου με προσανατολισμό στο αποτέλεσμα
• Άριστη Ικανότητα χρήσης του Η/Υ (Microsoft Office Suite: Word, Excel, Outlook)
• Άριστη Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
• Αμεσότητα, συνέπεια, εχεμύθεια και διάθεση για εξέλιξη

Προσόντα: B2B, CRM, ERP

Για να κάνετε αίτηση για αυτή τη θέση στείλτε email στο info@dnatherapeutics.gr

Σχετικά με την επιχείρηση DNA Therapeutics

Η DNA Therapeutics διατηρεί ένα σύγχρονο και άρτια εξοπλισμένο εργαστήριο. Στο εργαστήριο χρησιμοποιούμε την αιχμή της τεχνολογίας για να προσφέρουμε όλα τα αναγνωρισμένα εργαλεία της μοριακής βιολογίας. Διαθέτουμε εξοπλισμό τελευταίας τεχνολογίας με στόχο την αξιόπιστη, γρήγορη και ποιοτική ανάλυση των εργαστηριακών εξετάσεων. Η επεξεργασία και ανάλυση των δειγμάτων γίνεται εντός της DNA Therapeutics.