Περιγραφή Θέσης

Το τμήμα προσωπικού της Enimeris.com αναζήτα για λογαριασμό συνεργάτη Τεχνίτη πλακιδίων για εργασία στο εξωτερικό (Γαλλία).

Ο συνεργάτης είναι κατασκευαστική εταιρεία η οποία αναλαμβάνει τεχνικά έργα τόσο για ιδιώτες όσο και για επιχειρήσεις. Στο πλαίσιο αυτό αναζήτα να εντάξει στο δυναμικό της τεχνίτη πλακιδίων με σύμβαση ορισμένου χρόνου.

Ενδεικτικές αρμοδιότητες:

  • Τοποθέτηση πλακιδίων σε δάπεδα και τοίχους (μπάνια, κουζίνες κλπ)
  • Αρμολόγηση
  • Δημιουργία κατάλληλων κλίσεων για την απορροή των υδάτων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχή θέση τουλάχιστον 5 έτη,

Παροχές

  •  Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης με ορισμένου χρόνου
  • Ασφάλιση
  • Σίτιση
  • Διαμονή
  • Αεροπορικά εισιτήρια
  • Κάλυψη μεταφορικών
  • Μισθός από 1400 – 1700 ευρώ

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνήσουν τηλεφωνικά Δευτέρα με Παρασκευή στο 6998133078 για εκδήλωση ενδιαφέροντος και περισσότερες πληροφορίες αναφορικά με την θέση. Όλες οι υποψηφιότητες αντιμετωπίζονται με διακριτικότητα. Με την εκδήλωση ενδιαφέροντος συναινείτε στην αποθήκευση και επεξεργασία των προσωπικών σας δεδομένων μέχρι την κάλυψη της θέσης ενδιαφέροντος.

Για να κάνετε αίτηση για αυτή τη θέση στείλτε email στο hr@enimeris.com