Περιγραφή Θέσης

Το τμήμα προσωπικού της Enimeris αναζητά για λογαριασμό συνεργάτη Τοποθετητές Πλακιδίων και Πέτρας (Πλακάδες – Πετράδες) για εργασία σε χώρες της Ε.Ε. (κυρίως Γαλλία)

Ο τεχνίτης θα πρέπει να έχει τις απαραίτητες τεχνικές γνώσεις για την τοποθέτηση πλακιδίων και πέτρας, καθώς και να διαθέτει ανάλογη εργασιακή εμπειρία. Επιπλέον, θα πρέπει να είναι υπεύθυνος, συνεργατικός και προσηλωμένος στο αποτέλεσμα.

Αρμοδιότητες

  • Τοποθέτηση πλακιδίων και πέτρας σε τοίχους και δάπεδα
  • Κατανόηση των τεχνικών χαρακτηριστικών των υλικών που χρησιμοποιεί (πέτρες, μάρμαρα, πλακάκια, γρανίτες)
  • Αρμολόγηση
  • Χρήση τεχνικών εργαλείων (σφυριά, γωνιάστρες, σπάτουλες, κόφτες, ξύστρες, μυστριά, αλφάδι)

Απαραίτητα προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε αντίστοιχες θέσεις
  • Γνώσεις χρήσης τεχνικών εργαλείων
  • Κατανόηση των τεχνικών χαρακτηριστικών των υλικών
  • Διάθεση για εργασία
  • Δυνατότητα μετακινήσεων – ταξιδίων

Προσωπικά χαρακτηριστικά

  • Επαγγελματισμός
  • Συνέπεια
  • Παροχές
  • Πλήρης απασχόληση
  • Ασφάλιση
  • Ανταγωνιστικός μισθός από 1400 ευρώ
  • Κάλυψη διαμονής, σίτισης, μεταφορικών, αεροπορικών εισιτηρίων

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν αν στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο hr@enimeris.com αναγράφοντας στο θέμα ENTFFR0822 ή ακολουθώντας τον παρακάτω σύνδεσμο https://bit.ly/3PJGioU. Εναλλακτικά μπορούν να επικοινωνήσουν τηλεφωνικά στο 6909575179 ή στο 2312317586.

Προσόντα: Γνώσεις τοποθέτησης πλακιδίων

Για να κάνετε αίτηση για αυτή τη θέση στείλτε email στο hr@enimeris.com