Περιγραφή Θέσης

Το Τμήμα προσωπικού της Enimeris.com αναζητά για λογαριασμό συνεργάτη αναλυτή/τρια σχεδίων επίπλων στο Καβαλλάρι Θεσσαλονίκης. Ο συνεργάτης δραστηριοποιείται στης παραγωγή και τοποθέτηση επίπλων.

Αρμοδιότητες

  • Κατανόηση κατασκευαστικού σχεδίου επίπλων
  • Ανάλυση σχεδίων και υπολογισμός αναγκών σε Α και Β ύλες
  • Υπολογισμός αναγκών σε προϊόντα ξύλου και αξεσουάρ
  • Δημιουργία λίστας με διαστάσεις τεμαχίων προς παράγωγη
  • Σύνταξη λίστες αποστολής των προϊόντων (Packing list)
  • Υποστήριξη τμήματος παράγωγης
  • Επικοινωνία με προμηθευτές
  • Συντονισμός διαδικασιών για την φόρτωση και παραλαβή προϊόντων

Απαιτούμενα προσόντα

  • Διετής εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
  • Γνώσεις δεξιότητες και προσωπικά χαρακτηριστικά
  • Πτυχίο συναφούς ειδικότητας (Τεχνολόγων ξύλου, εσωτερική διακόσμηση, αρχιτεκτονική)
  • Πολύ καλή γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων
  • Επιθυμητή γνώση χειρισμού εργαλειομηχανών (CNC)
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Αυτονομία εργασιών
  • Λήψη αποφάσεων
  • Ικανότητα ιεράρχησης προτεραιοτήτων
  • Ικανότητα οπτικόποιησης σχεδίων
  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδα αλλά και κατά μόνας

Παροχές

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Πλήρες απασχόληση
  • Ασφάλιση
  • Εργασία σε βιοτεχνικό χώρο

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν αν στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο hr@enimeris.com αναγράφοντας στο θέμα EΝEDAWT0822 ή ακολουθώντας τον παρακάτω σύνδεσμο https://bit.ly/3R5loSk. Εναλλακτικά μπορούν να επικοινωνήσουν τηλεφωνικά στο 6909575179 ή στο 2312317586.

Με την επισύναψη του βιογραφικού σας, συμφωνείτε με την αποθήκευση και επεξεργασία του βιογραφικού σας από την εταιρεία διαχείρισης θέσεων εργασίας, μέχρι την πλήρωση της θέσης για την οποία το υποβάλλατε.

Προσόντα: autocad, αγγλικά

Για να κάνετε αίτηση για αυτή τη θέση στείλτε email στο hr@enimeris.com