Περιγραφή Θέσης

Το Τμήμα προσωπικού της Enimeris.com αναζητά για λογαριασμό συνεργάτη Λουστραδόρους Βαφείς επίπλων στο Καβαλλάρι Θεσσαλονίκης. Ο συνεργάτης δραστηριοποιείται στην παραγωγή επίπλων.

Αρμοδιότητες

  • Προετοιμασία επιφάνειας για βαφή (τρίψιμο, καθαρισμός)
  • Εφαρμόζει βαφές ανάλογα με τις απαιτήσεις του έργου (υπολογισμός υλικών κλπ)
  • Στίλβωση

Απαιτούμενα προσόντα

  • Διετής εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
  • Γνώσεις δεξιότητες και προσωπικά χαρακτηριστικά
  • Γνώσεις χρωμάτων
  • Ικανότητα οπτικής διαφοροποίησης χρωμάτων
  • Έμφαση στην ακρίβεια και τη λεπτομέρεια
  • Αυτονομία εργασιών
  • Υπομονή
  • Λήψη αποφάσεων
  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδα αλλά και κατά μόνας

Παροχές

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Πλήρες απασχόληση
  • Εργασία σε βιοτεχνικό χώρο

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν αν στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο hr@enimeris.com αναγράφοντας στο θέμα ENWPWT0822 ή ακολουθώντας τον παρακάτω σύνδεσμο. Εναλλακτικά μπορούν να επικοινωνήσουν τηλεφωνικά στο 6909575179 ή στο 2312317586.

Με την επισύναψη και αποστολή του βιογραφικού σας συναιρείται στην αποθήκευση και επεξεργασία των προσωπικών σας δεδομένων μέχρι την πλήρωση της θέσης.

Προσόντα: Γνώσεις βαφής επίπλων

Για να κάνετε αίτηση για αυτή τη θέση στείλτε email στο hr@enimeris.com