Περιγραφή Θέσης

Εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο του παγωτού και γλυκού με έδρα την Αθήνα ζητά να προσλάβει Πωλητές / Πωλήτριες Χονδρικής για τις περιοχές του Νομού Αττικής.
Κύριες αρμοδιότητες:

1)Εφαρμογή εμπορικής και πιστωτικής πολιτικής της εταιρίας.
2)Προώθηση των προϊόντων της εταιρίας σε κάθε ενδιαφερόμενο επαγγελματία ,
υπεύθυνο καταστήματος (καφέ, φούρνο, ζαχαροπλαστείο …) ,επιχείρηση με ανάγκες
προϊόντων της εταιρείας (εστιατόριο, ξενοδοχείο…)
Με στόχο την αύξηση του τζίρου ευθύνη:
1)Ανάπτυξη νέου πελατολογίου στην περιοχή ευθύνης .
2)Διερεύνηση της τοπικής αγοράς και του ανταγωνισμού.
3)Παρακολούθηση και αξιολόγηση των τάσεων της αγοράς και του ανταγωνισμού.
4)Κάλυψη συγκεκριμένων αναγκών του υπάρχοντος πελατολογίου στις περιοχές
ευθύνης
Απαραίτητα Προσόντα
1)Καλές Επικοινωνιακές δεξιότητες
2) Άριστη Γνώση MS OFFICE (EXCEL-WORD).
3)Δίπλωμα Οδήγησης B κατηγορίας
4)Προϋπηρεσία στον κλάδο θα εκτιμηθεί.
5)Θετική στάση
6)Ικανότητα λειτουργίας σε ομάδα

Παροχές
1)Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και Bonus επιτευξιμότητας στόχων.
2)Συνεχής εκπαίδευσης και δυνατότητα περαιτέρω επαγγελματικής
3)Αυτοκίνητο εταιρείας για χρήση της συγκεκριμένης θέσης
4)Δυνατότητες εξέλιξης
Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση

Για να κάνετε αίτηση για αυτή τη θέση στείλτε email στο info@eskimoice.gr

Σχετικά με την επιχείρηση ΕΣΚΙΜΩ ΑΕΒΕ

εμπόριο παγωτών και γλύκων