Περιγραφή Θέσης

Διαφημιστική εταιρία με έντονη παρουσία στον χώρο του marketing και των πωλήσεων αναζητά άμεσα νέους συνεργάτες για μεγάλο διαφημιστικό project. Οι θέσεις είναι entry level (full / part time) χωρίς απαραίτητη προϋπηρεσία.

Αρμοδιότητες θέσης:

1. Ημερήσια αναφορά πωλήσεων στην διοίκηση

2. Συμμετοχή στα event και στις καμπάνιες της εταιρίας

3. Αξιοποίηση περιοχής

4. Καθορισμός στόχων

Απαραίτητα προσόντα:

1. Άμεσα διαθέσιμος

2. Έντονες επικοινωνιακές δεξιότητες

3. Επαγγελματισμός

4. Easy trainable

5. Δυναμική προσωπικότητα

6. Πτυχίο ή πιστοποιήσεις αντίστοιχης κατέυθυνσης επιθυμητά όχι απαραίτητα

Εταιρικές παροχές:

1. Υψηλές απολαβές

2. Extra bonus βάση στόχων

3. Δυνατότητα πρακτικής άσκησης

4. Πιστοποιημένο πρόγραμμα εκπαίδευσης

5. Προοπτικές επαγγελματικής ανέλιξης

Είσαι φοιτητής – τρια ή τελειόφοιτος και ψάχνεις να κάνεις τα πρώτα βήματα στην καριέρα σου?  Αν ταιριάζεις στο προφίλ του υποψηφίου που αναζητάμε στείλε μας το βιογραφικό σου και το τμήμα ανθρωπίνου δυναμικού θα επικοινωνήσει το συντομότερο μαζί σου!

Προσόντα: marketing, promotion, Πωλήσεις

Για να κάνετε αίτηση για αυτή τη θέση στείλτε email στο Admin@a-zadvertising.gr