Περιγραφή Θέσης

Πετυχημένη διαφημιστική εταιρία δίνει την δυνατότητα συνεργασίας σε νέους/νέες ανεξαρτήτως προϋπηρεσίας, να εργαστούν στο τμήμα Πωλήσεων/Marketing με πλήρη εκπαίδευση.

Ιδανικό προφίλ υποψηφίου:

1. Επικοινωνιακές δεξιότητες
2. Οργανωτικές ικανότητες και πνεύμα ομαδικότητας
3. Όρεξη για μάθηση
4. Πτυχίο σε τμήμα Marketing/ Δημοσίων Σχέσεων/Οικονομικού (δεν απαιτείται)
5. Προϋπηρεσία σε παρεμφερή θέση θα εκτιμηθεί

Η εταιρία προσφέρει:

1. Πλήρη εκπαίδευση από τον Υπεύθυνο Πωλήσεων με πρόγραμμα πιστοποιήσεων σε Sales/Μarketing/HR
2. Ευχάριστο και αξιοκρατικό περιβάλλον συνεργασίας
3. Ανταγωνιστικές αμοιβές και bonus παραγωγικότητας
4. Eπαγγελματικά ταξίδια στην Ελλάδα και στο Εξωτερικό

Αν πιστεύεις ότι διαθέτεις τα παραπάνω χαρακτηριστικά τότε στειλε το βιογραφικό σου ΤΩΡΑ για άμεσο ξεκίνημα

Προσόντα: marketing, promotion, ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗ

Για να κάνετε αίτηση για αυτή τη θέση στείλτε email στο Admin@a-zadvertising.gr