Περιγραφή Θέσης

Η εταιρία EUROPE rent a car με έδρα στην Αμμουδάρα ζητά άμεσα  άτομα έως και τον ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2022 με προοπτική ανανέωσης, για τις παρακάτω ομάδες

A.   ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ & ΔΙΑΘΕΣΗΣ ΑΥΤ/ΩΝ

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΒΑΣΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ-ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ

·        ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΑΥΤ/ΟΥ – ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΙΕΤΙΑΣ

·        ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΓΓΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ – ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ & ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ

·        ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ  (ΘΑ ΣΕ ΕΚΑΠΙΔΕΥΣΟΥΜΕ)

B.     ΕΛΕΓΧΟΥ & ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΒΑΣΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ – ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ

·        ΤΥΠΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΑΥΤ/ΩΝ (ΘΑ ΣΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΟΥΜΕ)

·        ΣΥΝΤΟΜΟΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΑΥΤ/ΟΥ (ΘΑ ΣΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΟΥΜΕ)

C.     ΥΠΟΔΟΧΗΣ & ΚΡΑΤΗΣΕΩΝ

·        ΕΛΕΓΧΟΣ & ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑΣ ΑΥΤ/ΩΝ – ΧΡΗΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ (ΘΑ ΣΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΟΥΜΕ)

D.    ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ & ΕΠΙΣΚΕΥΩΝ

·        ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ & ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΜΗΧΑΝΗΣ & ΑΜΑΞΩΜΑΤΟΣ ΑΥΤ/ΟΥ – ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΣΧΟΛΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ  Ή  ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΥΤ/ΩΝ

Εάν οδηγείς αυτοκίνητο, μιλάς ελληνικά ,αγγλικά και χρησιμοποιείς viber ,watsapp ή messenger είναι αρκετά ώστε να αιτηθείς συνέντευξη για τις ομάδες Α,Β,C

Θα εκτιμηθούν θετικά και κατά προτεραιότητα εάν

·        Δηλώσεις ενδιαφέρον για περισσότερες από μια ομάδα (A,B,C,D)

·        Ενδιαφέρεσαι για πλήρη απασχόληση με ασφάλιση

·        Στείλεις σύντομο βιογραφικό

·        Γνωρίζεις τρίτη γλώσσα

Με mail στο info@europecar.gr ή στο watsapp/viber /msg 6948836983 μπορείς να καλέσεις ή στείλεις για τυχόν ερωτήσεις διευκρίνησης (Δευτέρα – Σάββατο 11:00 με 13:00,υπεύθυνος Γιάννης)  ή να δηλώσεις ενδιαφέρον στέλνοντας (όλο το 24ωρο)

1.      Ονοματεπώνυμο

2.      Τηλέφωνο επικοινωνίας και email

3.      Σημαντικό, να δηλώσεις την ή τις ομάδες που σε ενδιαφέρουν (A,B,C,D)

4.      Αν ενδιαφέρεσαι για full ή part time εργασία

5.      Προαιρετικά ένα σύντομο βιογραφικό

και θα επικοινωνήσουμε μαζί σου για να προγραμματίσουμε συνάντηση

Προσόντα: αγγλικά, ΟΔΗΓΗΣΗ

Για να κάνετε αίτηση για αυτή τη θέση στείλτε email στο giannniss@hotmail.com