Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία EYE FACILITY MANAGEMENT, ζητεί:

Προσωπικό Ασφαλείας-Φύλακες, για την στελέχωση των φυλάξεων της (εμπορικά κέντρα, βιομηχανικές εγκαταστάσεις, ξενοδοχεία κ.λ.π).

Απαραίτητα Προσόντα:Άδεια εργασίας προσωπικού ασφαλείας Ν.2518/97 σε ισχύ. Απόφοιτος Μέσης Εκπαίδευσης. Δυνατότητα για πλήρη ή μερική απασχόληση σε κυλιόμενες βάρδιες.

Eπιθυμητά Προσόντα: Βασικές Γνώσεις Αγγλικών. Βασικές Γνώσεις Η/Υ.

Η εταιρεία παρέχει:

  • Άμεση Πρόσληψη.
  • Μόνιμη Απασχόληση.
  • Συνεχή Εκπαίδευση.
  • Σύγχρονο Εργασιακό Περιβάλλον.
  • Δυνατότητες Επαγγελματικής Εξέλιξης.

Αν επιθυμείτε, να γίνετε μέλος της ομάδας μας, μπορείτε να υποβάλλετε το βιογραφικό σας σημείωμα:

  • Στέλνοντας email: info@eyefm.gr
  • Τηλεφωνικά στο τηλέφωνο: 2106121719.

Ωράριο επικοινωνίας από Δευτέρα έως Παρασκευή 09:30π.μ.-16:30μ.μ., στo τηλέφωνo 2106121719.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την εταιρεία μας, επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας : www.eyefm.gr

Προσόντα: ΑΔΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΣΕ ΙΣΧΥ

Για να κάνετε αίτηση για αυτή τη θέση στείλτε email στο info@eyefm.gr