Περιγραφή Θέσης

Η θέση αφορά εμπορική διαχείριση, από την αρχή ( αγορά προιόντος ) έως και το τέλος ( παραγωγική διαδικασία, αποστολή έτοιμων προιόντων και τιμολόγηση ). Απαιτεί συνεχή επικοινωνία με όλους τους εμπλεκόμενους στις παραπάνω εργασίες και επίσης υπάρχει άμεση συνεργασία με το λογιστήριο.

Προσόντα: 6 έτη εμπειρία σε εταιρεία με εξαγωγικό προσανατολισμό, άριστες οργανωτικές δεξιότητες, άριστη γνώση msoffice, διαχείριση της εμπορικής διαδικασίας με άμεση συμμετοχή στην παραγωγική διαδικασία ( οργάνωση παραγγελιών ), καθημερινή επικοινωνία με πελάτες του εσωτερικού και εξωτερικού, με εμπειρία στην εμπορική διαχείριση, ομαδικό πνεύμα και διάθεση για συνεργασία., πολύ γνώση Αγγλικής γλώσσας ( γραπτά και προφορικά )

Για να κάνετε αίτηση για αυτή τη θέση στείλτε email στο FINANCE@HELLENIC-LAND.GR