Περιγραφή Θέσης

Τμήμα Marketing στην Αθήνα-χωρίς προϋπηρεσία

Εταιρία πρωτοπόρος στον χώρο του marketing με έδρα στο κέντρο της Αθήνας αναζητά άμεσα νέους συνεργάτες για μόνιμη συνεργασία με σκοπό την κάλυψη των θέσεων Sales & Promoter.

Καθήκοντα αρμοδιότητες:

1. Ανάπτυξη πελατολογίου

2. Personal sales report

3. Συμμετοχή στα event και στις διαφημιστικές καμπάνιες της εταιρίας

4. Αξιοποίηση territory

Απαραίτητα προσόντα:

1. Άμεσα διαθέσιμος

2. Easy trainable

3. Δυναμική προσωπικότητα

4. Communication & Social skills

5. Προϋπηρεσία ή πτυχίο marketing/management επιθυμητό όχι απαραίτητο!

Εταιρικές παροχές:

1. Πιστοποιημένο πρόγραμμα εκπαίδευσης

2. Υψηλές απολαβές + extra bonus

3. Business trips σε Ελλάδα και εξωτερικό

4. Seminars & Workshops σε Ελλάδα και εξωτερικό

5. Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης στο HR/Management εντός της εταιρίας

Άν είσαι επικοινωνιακός και άμεσα διαθέσιμος και επιθυμείς να ξεκινήσεις την καριέρα σου σε ένα δυναμικό και αναπτυσσόμενο κλάδο, στείλε μας το βιογραφικό σου και το τμήμα HR θα επικοινωνήσει μαζί σου σύντομα!!

Για να κάνετε αίτηση για αυτή τη θέση στείλτε email στο hr.icon.advertising@gmail.com