Περιγραφή Θέσης

Από Τουριστικό Γραφείο με έδρα την Θεσσαλονίκη ζητείται άτομο για την κάλυψη της θέσης βοηθού Γραφείου κίνησης.

Κύρια καθήκοντα και βασικές αρμοδιότητες:

Πρόγραμμα βαρδιών οδηγών / δρομολογίων, καθημερινός συντονισμός δρομολογίων
Υπεύθυνος για την εύρυθμη λειτουργία του τμήματος, οδηγών και στόλου
Τήρηση ηλεκτρονικού και φυσικού αρχείου γραφείου κίνησης
Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων:

Άδεια οδήγησης Β’ κατηγορίας
Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ
Άριστη χρήση Η/Υ και internet
Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε γραφείο κίνησης
Επικοινωνιακός, οργανωτικός
Η  θέση αφορά εργασία πλήρους απασχόλησης με πλήρη ασφαλιστική κάλυψη.

Επικοινωνία : info@jordanstravel.gr 2310-547462

Για να κάνετε αίτηση για αυτή τη θέση στείλτε email στο info@jordanstravel.gr

Σχετικά με την επιχείρηση Jordan's Travel

Η Jordan's Travel ιδρύθηκε το 1992 και μέσα σε δύο χρόνια, απέκτησε το πρώτο της ιδιόκτητο γραφείο στην πλατεία Δημοκρατίας(Θεσσαλονίκη). Ο επαγγελματισμός μας, προς τους συνεργάτες μας, καθώς και η εμπιστοσύνη που αποκτήθηκε, μας οδήγησε να μεταφέρουμε πάνω από 500.000 επιβάτες ετησίως. Σήμερα, είναι μια από τις κορυφαίες εταιρείες στις τουριστικές μετακινήσεις και ασχολείται με ποικίλο έργο στον τομέα της μεταφοράς τουριστών στην Χαλκιδική -Θεσσαλονίκη- Πιερία, στην μεταφορά προσωπικού ιδιωτικού τομέα, αθλητών, μελών πολιτιστικών συλλόγων καθώς επίσης και στην μεταφορά μαθητών .