Περιγραφή Θέσης

Επιχείρηση με έδρα στην Καβάλα, ζητά να καλύψει θέση εργασίας στο τμήμα εμπορικής διαχείρισης (υπάλληλος ηλεκτρονικού καταστήματος ).

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα:

Διεκπεραίωση παραγγελιών
Eνημέρωση e-shop
Έκδοση αποδείξεων-τιμολογίων
Συσκευασία και αποστολή παραγγελιώνOργανωτικές ικανότητες με έμφαση στην προσοχή στη λεπτομέρεια

Απαραίτητα προσόντα

Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι θετικής κατεύθυνσης
Άριστη γνώση χειρισμού Ηλεκτρονικού Υπολογιστή (γρήγορη πληκτρολόγηση) – άριστη γνώση χειρισμού εφαρμογών MS OfficeΕπιθυμητή Γνώση προγράμματος E.R.P.
Άριστη γνώση ελληνικής γλώσσας (γραπτός και προφορικός λόγος) Ευχέρειά στην τηλεφωνική επικοινωνία
καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
Δίπλωμα οδήγησης μηχανής μικρού κυβισμού και αυτοκινήτου
προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση ευθύνης θα εκτιμηθεί

Παροχές

Σταθερές αποδοχές και ασφάλιση
Μηνιαίος μισθός
Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη

Για να κάνετε αίτηση για αυτή τη θέση στείλτε email στο sales@papercraft.gr