Περιγραφή Θέσης

Η Skyserv, ηγέτιδα εταιρεία στο χώρο της επίγειας εξυπηρέτησης αεροσκαφών, ανακοινώνει κενές θέσεις εργασίας για τον αερολιμένα της Αθήνας.
Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email hr@skyserv.aero

Υπάλληλοι Εξυπηρέτησης Επιβατών ΑΜΕΑ
• Βασική γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
• Γνώση οποιασδήποτε άλλης ξένης γλώσσας θεωρείται προσόν
• Ικανότητες επικοινωνίας
• Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
• Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση πελατών
• Ικανότητες διαχείρισης και επίλυσης προβλημάτων

Η αξιολόγηση των βιογραφικών θα ξεκινήσει άμεσα και θα συνεχιστεί μέχρι την κάλυψη των θέσεων εργασίας.
Ο μισθός θα καθοριστεί με βάση τα προσόντα και την εμπειρία του υποψηφίου.

Για να κάνετε αίτηση για αυτή τη θέση στείλτε email στο hr@skyserv.aero