Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία STRUCTURAL λειτουργεί από το 2005 και εδρεύει στην Πυλαία Θεσσαλονίκης.

Κύριο αντικείμενο μας είναι οι ανακαινίσεις και κατασκευές κατοικιών και επαγγελματικών χώρων καθώς και η παροχή υπηρεσιών Πολιτικού Μηχανικού.

Καθώς η πελατειακή μας βάση είναι συνεχώς αυξανόμενη αυξάνεται παράλληλα και η ανάγκη μας για στελέχωση νέων συνεργατών.

Βασικές αρμοδιότητες θέσης εργασίας:

  • Ρύθμιση Αυθαιρέτων
  • Έκδοση Αδειών
  • Έκδοση Ενεργειακών πιστοποιητικών
  • Σύνταξη οικονομικών προσφορών των δυνητικά νέων έργων
  • Υλοποίηση προμετρήσεων και επιμετρήσεων και σχεδιασμός των έργων
  • Υποστηρικτικές διεργασίες, αρχειοθέτηση, επικοινωνία με εξωτερικούς φορείς
  • Επίβλεψη εργασιών επί του πεδίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού ή Δομικών έργων
  • Γνώση σχεδιαστικού προγράμματος Autocad
  • Γνώση Ν.Ο.Κ. και νόμου περί αυθαιρέτων
  • Γνώση ενεργειακών επιθεωρήσεων
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης
  • Ευγενικός και πρόθυμος να εργαστεί μακροπρόθεσμα στην εταιρεία
  • Συνέπεια και έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Άρτιες επικοινωνιακές δεξιότητες που να εξυπηρετεί με ενδιαφέρον το πελατολόγιο
  • Επιθυμητή εμπειρία 2-3 ετών σε αντίστοιχη θέση

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο κλίμα και καλή συνεργατική σχέση
  • Προοπτικές εξέλιξης

Για να κάνετε αίτηση για αυτή τη θέση στείλτε email στο info@structural.gr