Περιγραφή Θέσης

Η ΤΕΧΝΟΜΑΤ Α.Ε., μια από τις ταχύτερα αναπτυσσόμενες εταιρείες εμπορίας ηλεκτρολογικού και βιομηχανικού υλικού, επιθυμεί να προσλάβει:

ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ – ΟΔΗΓΟ

Έλα στην ομάδα μας # Ρόδος!

Οι κατάλληλοι υποψήφιοι έχουν ευχάριστο και επικοινωνιακό χαρακτήρα, ομαδικό πνεύμα, θετική διάθεση και ενθουσιασμό, ώστε να επιτυγχάνεται η εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών που χαρακτηρίζει την εταιρία μας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Απόφοιτος Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχες θέσεις θα εκτιμηθεί (επιθυμητή στον κλάδο του ηλεκτρολογικού και βιομηχανικού υλικού)
  • Υπευθυνότητα & Αξιοπιστία
  • Ευχέρεια στη χρήση πληροφοριακών συστημάτων
  • Άριστες Επικοινωνιακές και διαπροσωπικές δεξιότητες
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Προσφέρουμε

  •  Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μία σταθερά αναπτυσσόμενη εταιρεία
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη μέσω του Technomat Education Center (TEC)

Επικοινώνησε μαζί μας στο hr@technomat.gr για να δηλώσεις το ενδιαφέρον σου και να αποστείλεις το βιογραφικό σου.

*Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια στη διαχείριση των βιογραφικών σημειωμάτων σύμφωνα με τις διατάξεις του Γενικού Κανονισμού για την Προστασία Δεδομένων (GDPR)/σε συμμόρφωση με την πολιτική απορρήτου της Εταιρείας ΤΕΧΝΟΜΑΤ Α.Ε.

Για να κάνετε αίτηση για αυτή τη θέση στείλτε email στο hr@technomat.gr